linusb

linusb
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2014
Location: Burkina Faso
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 51% Catch Me If You Can (2002) - Rated 06 Sep 2014
77 51% Jackie Brown (1997) - Rated 06 Sep 2014
90 84% The Hurt Locker (2009) - Rated 06 Sep 2014
85 67% Sleepy Hollow (1999) - Rated 06 Sep 2014
60 23% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 06 Sep 2014
50 13% Elephant (2003) - Rated 06 Sep 2014
50 13% Meet Dave (2008) - Rated 06 Sep 2014
55 18% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 06 Sep 2014
94 91% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 06 Sep 2014
40 4% Breaking the Waves (1996) - Rated 06 Sep 2014