liv2014
Recent Ratings
Check out liv2014's...
40 22% | Super 8 (2011) - Rated 17 Apr 2014 |
81 75% | Jumanji (1995) - Rated 17 Apr 2014 |
100 99% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 Apr 2014 |
75 51% | Braveheart (1995) - Rated 17 Apr 2014
"An all-around good film, but I don't like the way it ended."
|
90 85% | Beautiful Thing (1996) - Rated 17 Apr 2014 |
80 65% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 17 Apr 2014 |
65 42% | Seven Samurai (1954) - Rated 16 Apr 2014 |
75 51% | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Rated 16 Apr 2014 |
30 14% | The Mask (1994) - Rated 16 Apr 2014 |
25 11% | Paranormal Activity (2009) - Rated 16 Apr 2014 |