luanvantunes

luanvantunes
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2014

more Recent Ratings

Check out luanvantunes's...

55 10% God Bless America (2012) - Rated 11 Dec 2014
70 38% Rampage (2009) - Rated 11 Dec 2014
75 53% The Simpsons Movie (2007) - Rated 10 Dec 2014
60 14% Donnie Brasco (1997) - Rated 10 Dec 2014
70 38% Death Proof (2007) - Rated 10 Dec 2014
65 22% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 10 Dec 2014
55 10% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 10 Dec 2014
70 38% Taxi Driver (1976) - Rated 10 Dec 2014
95 95% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Dec 2014
80 68% The Return of the Living Dead (1985) - Rated 10 Dec 2014