luc333lucas

luc333lucas
Movie Buff - 428 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2014
Location: Cookeville, Tennessee, USA

more Recent Ratings

Check out luc333lucas's...

60 29% Stuart Little (1999) - Rated 18 Jul 2014
80 75% Casino Royale (2006) - Rated 18 Jul 2014
70 49% United 93 (2006) - Rated 18 Jul 2014
80 75% Boyz n the Hood (1991) - Rated 18 Jul 2014
70 49% Signs (2002) - Rated 18 Jul 2014
85 86% Scream (1996) - Rated 18 Jul 2014
70 49% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 18 Jul 2014
25 2% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 18 Jul 2014
85 86% The Terminator (1984) - Rated 18 Jul 2014
55 21% Jurassic Park III (2001) - Rated 18 Jul 2014