lunesmonday

lunesmonday
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 42% Godzilla (2014) - Rated 20 Feb 2024
77 45% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 20 Feb 2024
84 72% Ted (2012) - Rated 03 Feb 2024
83 66% Neredesin Firuze (2004) - Rated 03 Feb 2024
74 33% Hokkabaz (2006) - Rated 03 Feb 2024
83 66% Organize İşler (2005) - Rated 03 Feb 2024
80 53% Vizontele (2001) - Rated 03 Feb 2024
64 16% Erşan Kuneri (2022) - Rated 03 Feb 2024
73 29% Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece (2023) - Rated 03 Feb 2024
79 51% Yahsi bati (2010) - Rated 03 Feb 2024