luvdragonx

luvdragonx
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out luvdragonx's...

100 93% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 05 Feb 2017
92 64% John Wick (2014) - Rated 05 Feb 2017
92 64% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 05 Feb 2017
92 64% Split (2017) - Rated 05 Feb 2017
92 64% The Visit (2015) - Rated 05 Feb 2017
90 46% Battle: Los Angeles (2011) - Rated 05 Feb 2017
96 85% Pitch Black (2000) - Rated 19 Jan 2017
100 93% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 19 Jan 2017
92 64% Space Jam (1996) - Rated 19 Jan 2017
89 34% The Dark Knight (2008) - Rated 19 Jan 2017