MagusMD

magusmd
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

75 33% Final Destination 2 (2003) - Rated 30 Mar 2016
85 70% WALL·E (2008) - Rated 30 Mar 2016
91 90% The Hateful Eight (2015) - Rated 30 Mar 2016
62 3% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 30 Mar 2016
90 83% Deadpool (2016) - Rated 30 Mar 2016
95 96% Donnie Darko (2001) - Rated 06 Jul 2015
68 10% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 06 Jul 2015
85 70% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 06 Jul 2015
78 46% Cast Away (2000) - Rated 06 Jul 2015
80 56% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 06 Jul 2015