MarcusBoi

marcusboi
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out MarcusBoi's...

57 25% Bottle Rocket (1996) - Rated 23 Aug 2018
98 94% The Exorcist (1973) - Rated 23 Aug 2018
89 78% Before Sunset (2004) - Rated 23 Aug 2018
62 33% Brazil (1985) - Rated 23 Aug 2018
95 87% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 23 Aug 2018
56 23% Jaws 2 (1978) - Rated 23 Aug 2018
97 92% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Aug 2018
71 46% The Lobster (2015) - Rated 23 Aug 2018
78 63% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 23 Aug 2018
66 40% Bad Boys (1995) - Rated 23 Aug 2018