Markidane

markidane
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2021
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 60% Office Space (1999) - Rated 08 Jul 2023
88 41% Cashback (2006) - Rated 08 Mar 2023
96 67% The Newsroom (2012) - Rated 07 Mar 2023
96 67% In Bruges (2008) - Rated 25 Jan 2023
87 39% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 17 Jan 2023
78 14% Amsterdam (2022) - Rated 17 Jan 2023
94 55% The Matrix (1999) - Rated 24 Nov 2022
78 14% Passengers (2016) - Rated 15 Nov 2022
82 28% Crank (2006) - Rated 14 Nov 2022
100 89% Almost Famous (2000) - Rated 14 Nov 2022