matttardelli

matttardelli
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 10% Hell Ride (2008) - Rated 24 Jul 2017
100 88% High Tension (2003) - Rated 24 Jul 2017
60 26% Grown Ups 2 (2013) - Rated 24 Jul 2017
80 60% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Jul 2017
70 42% Gravity (2013) - Rated 24 Jul 2017
20 10% Goal! III (2009) - Rated 24 Jul 2017
70 42% Goal! (2005) - Rated 24 Jul 2017
60 26% Goal II: Living the Dream (2007) - Rated 24 Jul 2017
4% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 24 Jul 2017
60 26% Ghost in the Shell (2017) - Rated 24 Jul 2017