max805

Check out max805's...
80 81% | The Queen's Gambit (2020) - Dec 22, 2020 |
75 69% | Light of My Life (2019) - Dec 01, 2020 |
50 19% | Greenland (2020) - Nov 20, 2020 |
55 26% | Rebecca (2020) - Oct 30, 2020 |
60 34% | Waiting for Anya (2020) - Jun 13, 2020 |
70 57% | Fury (2014) - May 03, 2020 |
60 34% | Ad Astra (2019) - May 02, 2020 |
75 69% | Lady Macbeth (2017) - Apr 21, 2020 |
65 45% | Midsommar (2019) - Apr 19, 2020 |
85 89% | Ottoman Rising (2020) - Mar 29, 2020 |