meinalles
Bio: Du bist mein alles
Recent Ratings
Check out meinalles's...
100 65% | The Fast and the Furious (2001) - Rated 06 Feb 2019
"Tren sahnesi ve şu kamyon sahnesi favorim Paul walker da favorim güzeldi"
|
100 65% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Rated 29 Jan 2019
"Çok iyiydi.Yorum yapamıyorum.Üzücülücem biraz"
|
100 65% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Rated 29 Jan 2019
"Dobby açık ara favorim.Ron a çok sövdüm.Ama baya güzeldi.Artık ron en sevdiğim karakter değil.Sinir etti beni"
|
100 65% | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 28 Jan 2019
"İyiydi baya ama öldü :(( Baya raadım şu an ha"
|
100 65% | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Rated 24 Jan 2019
"Film noyu voldemort bekledim.Son sahneler favorim o yüzden gerçi bu filmde baya iyidi sevdim baya."
|
100 65% | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 23 Jan 2019
"Labirent çok iyiydi.Şu çocuk ölmeseydi her şey iyidi.Düşmüştüm ben ona :((("
|
100 65% | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Rated 20 Jan 2019
"Şu malfoy mudur nedir?Hayatımda onun kadar sinir bozucu bir karakter görmedim.Öldüresim var"
|
100 65% | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Rated 16 Jan 2019
"Çok güzeldi şey kısmı favorim Harry nin şu adı acayip olan yılanı öldürdüğü"
|
100 65% | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 14 Jan 2019
"Güzel ayna kısmı üzücü yani ailesini gördü üzüldüm."
|
85 19% | Coherence (2013) - Rated 05 Jan 2019
"Şey çok güzeldi önce not yazıyorlardı sonra o not kapılarına geldi orası çok güzeldi diğerleride güzeldi"
|