Messiatz

messiatz
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 04 May 2016
Location: Mexico

more Recent Ratings

Check out Messiatz's...

2% Tammy (2014) - Rated 08 Aug 2016
75 46% The NeverEnding Story (1984) - Rated 08 Aug 2016
90 77% Pulp Fiction (1994) - Rated 08 Aug 2016
65 39% The Transporter (2002) - Rated 08 Aug 2016
90 77% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 08 Aug 2016
85 59% The Omen (2006) - Rated 08 Aug 2016
50 31% K-9 (1989) - Rated 08 Aug 2016
35 20% 27 Dresses (2008) - Rated 08 Aug 2016
2% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 08 Aug 2016
90 77% Alien (1979) - Rated 08 Aug 2016