mfabes8

mfabes8
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2014
Location: Grand Rapids, MI, USA

more Recent Ratings

75 25% X-Men: First Class (2011) - Rated 07 Jul 2014
76 46% Robin Hood (2010) - Rated 07 Jul 2014
66 1% Alvin and the Chipmunks (2007) - Rated 07 Jul 2014
85 97% Inception (2010) - Rated 07 Jul 2014
75 25% Airplane! (1980) - Rated 07 Jul 2014
72 8% Shutter Island (2010) - Rated 07 Jul 2014
74 11% Jeepers Creepers (2001) - Rated 07 Jul 2014
77 58% Liar Liar (1997) - Rated 07 Jul 2014
75 25% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 07 Jul 2014
76 46% Donnie Darko (2001) - Rated 07 Jul 2014