MitchInOhio

mitchinohio
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 23 May 2022

more Recent Ratings

Check out MitchInOhio's...

84 96% Parasite (2019) - Rated 23 May 2022
90 98% Joker (2019) - Rated 23 May 2022
74 51% Get Out (2017) - Rated 23 May 2022
78 67% Gone Girl (2014) - Rated 23 May 2022
82 86% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 23 May 2022
74 51% Uncut Gems (2019) - Rated 23 May 2022
76 59% Marriage Story (2019) - Rated 23 May 2022
66 17% 1917 (2019) - Rated 23 May 2022
70 36% Taxi Driver (1976) - Rated 23 May 2022
70 36% Back to the Future (1985) - Rated 23 May 2022