mknci

mknci
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

70 45% The Boss Baby (2017) - Rated 03 Sep 2017
75 62% Self/less (2015) - Rated 06 Nov 2015
65 27% Ted 2 (2015) - Rated 06 Nov 2015
60 15% Spy (2015) - Rated 06 Nov 2015
60 15% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 06 Nov 2015
75 62% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 06 Nov 2015
80 76% Shrek (2001) - Rated 24 Oct 2015
50 4% The Godfather (1972) - Rated 24 Oct 2015
65 27% Fool's Gold (2008) - Rated 22 Sep 2015
65 27% You Again (2010) - Rated 22 Sep 2015