mkozen

mkozen
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 17% The Martian (2015) - Rated 22 Aug 2020
85 61% The Lobster (2015) - Rated 22 Aug 2020
80 38% Into the Wild (2007) - Rated 22 Aug 2020
85 61% Black Swan (2010) - Rated 22 Aug 2020
90 88% Joker (2019) - Rated 22 Aug 2020
85 61% The Usual Suspects (1995) - Rated 22 Aug 2020
85 61% Deja Vu (2006) - Rated 22 Aug 2020
80 38% Ex Machina (2015) - Rated 22 Aug 2020
100 97% Memento (2001) - Rated 22 Aug 2020
90 88% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 23 Jul 2019