mobzod

mobzod
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2017
Bio: Born to admire, not criticize.
Sci-Fi or Thriller + great VFX = Movie

more Recent Ratings

100 98% Beyond Skyline (2017) - Rated 26 Mar 2021
80 57% The Brothers Grimsby (2016) - Rated 12 Mar 2021
90 84% Game Night (2018) - Rated 12 Mar 2021
95 95% Mother! (2017) - Rated 12 Mar 2021
90 84% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 12 Mar 2021
75 39% Doctor Strange (2016) - Rated 12 Mar 2021
90 84% Overlord (2018) - Rated 12 Mar 2021
70 29% 300 (2007) - Rated 12 Mar 2021
80 57% American Beauty (1999) - Rated 12 Mar 2021
90 84% Se7en (1995) - Rated 12 Mar 2021