Mortis
Bio: I like sci fi and comedies a lot.
Recent Ratings
Check out Mortis's...
75 30% | Wedding Crashers (2005) - Rated 15 Nov 2014 |
88 78% | Home Alone (1990) - Rated 15 Nov 2014 |
83 54% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 15 Nov 2014 |
80 45% | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 15 Nov 2014 |
85 61% | Toy Story 3 (2010) - Rated 15 Nov 2014 |
85 61% | Jurassic Park (1993) - Rated 15 Nov 2014 |
90 85% | Hot Shots! (1991) - Rated 15 Nov 2014 |
97 97% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 Nov 2014 |
87 71% | Dead Man Walking (1995) - Rated 15 Nov 2014 |
87 71% | Forrest Gump (1994) - Rated 15 Nov 2014 |