MovieBuff9
Recent Ratings
Check out MovieBuff9's...
100 78% | The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 23 Feb 2014 |
90 45% | Titanic (1997) - Rated 23 Feb 2014 |
70 18% | Quantum of Solace (2008) - Rated 23 Feb 2014 |
90 45% | Children of Men (2006) - Rated 23 Feb 2014 |
50 8% | Mission: Impossible III (2006) - Rated 23 Feb 2014 |
100 78% | The Magnificent Seven (1960) - Rated 23 Feb 2014 |
100 78% | King Kong (2005) - Rated 23 Feb 2014 |
60 12% | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 23 Feb 2014 |
90 45% | Up in the Air (2009) - Rated 23 Feb 2014 |
70 18% | The Illusionist (2006) - Rated 23 Feb 2014 |