MovieLuvr666
Recent Ratings
Check out MovieLuvr666's...
95 87% | Fawlty Towers (1975) - Rated 09 Dec 2023 |
70 20% | Gettysburg (1993) - Rated 09 Dec 2023 |
15 12% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 09 Dec 2023 |
0 4% | Dumb and Dumber (1994) - Rated 09 Dec 2023 |
87 37% | The Mist (2007) - Rated 09 Dec 2023 |
83 29% | Eyes Wide Shut (1999) - Rated 09 Dec 2023 |
95 87% | Shutter Island (2010) - Rated 09 Dec 2023 |
90 54% | The Lives of Others (2006) - Rated 09 Dec 2023 |
90 54% | Magnolia (1999) - Rated 09 Dec 2023 |
92 70% | Midsommar (2019) - Rated 09 Dec 2023 |