Nightkall
Recent Ratings
Check out Nightkall's...
70 17% | Spectre (2015) - Rated 27 Dec 2015 |
82 32% | The Hunger Games (2012) - Rated 10 Dec 2015 |
85 39% | 28 Weeks Later... (2007) - Rated 10 Dec 2015 |
80 26% | The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 10 Dec 2015 |
96 87% | The Avengers (2012) - Rated 10 Dec 2015 |
86 46% | Equilibrium (2002) - Rated 10 Dec 2015 |
86 46% | Cloverfield (2008) - Rated 10 Dec 2015 |
95 80% | The Island (2005) - Rated 10 Dec 2015 |
93 71% | Jurassic Park III (2001) - Rated 10 Dec 2015 |
90 62% | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 10 Dec 2015 |