Nychusdan
Recent Ratings
Check out Nychusdan's...
90 91% | Luther (2010) - Rated 20 Aug 2017 |
80 77% | The Hangover Part II (2011) - Rated 20 Aug 2017 |
100 97% | Life (2009) - Rated 20 Aug 2017 |
70 58% | Limitless (2011) - Rated 20 Aug 2017 |
30 5% | Battle: Los Angeles (2011) - Rated 20 Aug 2017 |
100 97% | The Blue Planet (2001) - Rated 20 Aug 2017 |
80 77% | Confessions (2010) - Rated 20 Aug 2017 |
30 5% | 13 Assassins (2010) - Rated 20 Aug 2017 |
50 26% | True Grit (2010) - Rated 20 Aug 2017 |
90 91% | The Fighter (2010) - Rated 20 Aug 2017 |