obillion
Movie Buff - 466 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Johannesburg, South Africa, South Africa
Recent Ratings
Check out obillion's...
89 87% | Platoon (1986) - Rated 23 Aug 2013 |
80 73% | A Fistful of Dollars (1964) - Rated 21 Aug 2013 |
50 22% | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 20 Aug 2013 |
80 73% | Donnie Darko (2001) - Rated 20 Aug 2013 |
50 22% | Transformers (2007) - Rated 20 Aug 2013 |
50 22% | Underworld (2003) - Rated 20 Aug 2013 |
85 81% | Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 20 Aug 2013 |
90 92% | The Illusionist (2010) - Rated 20 Aug 2013 |
50 22% | Formula 51 (2001) - Rated 20 Aug 2013 |
20 2% | Death Proof (2007) - Rated 20 Aug 2013 |