ocean13

ocean13
Movie Buff - 352 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2013
Location: Turkey

more Recent Ratings

84 73% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 26 Apr 2020
83 69% 21 Grams (2003) - Rated 19 Nov 2018
80 55% The Night Of (2016) - Rated 19 Nov 2018
83 69% Mr. Robot (2015) - Rated 19 Nov 2018
83 69% Kader (2006) - Rated 19 Nov 2018
85 78% Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (2010) - Rated 19 Nov 2018
80 55% The Big Lebowski (1998) - Rated 19 Nov 2018
88 88% True Detective (2014) - Rated 19 Nov 2018
92 94% Sherlock (2010) - Rated 19 Nov 2018
85 78% Aliens (1986) - Rated 19 Nov 2018