ocira

ocira
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 24 May 2021
Location: Istanbul, Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% Back to the Future (1985) - Rated 24 May 2021
95 82% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 24 May 2021
96 92% Despicable Me 2 (2013) - Rated 24 May 2021
92 49% Scooby-Doo (2002) - Rated 24 May 2021
96 92% Cloud Atlas (2012) - Rated 24 May 2021
90 37% Little Nicky (2000) - Rated 24 May 2021
96 92% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 24 May 2021
96 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 24 May 2021
91 44% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 24 May 2021
88 26% Salt (2010) - Rated 24 May 2021