Oddbjorg

oddbjorg
Movie Buff - 355 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Oddbjorg's...

88 96% Dark (2017) - Rated 04 Oct 2018
80 79% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 02 Oct 2018
72 47% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 27 Sep 2018
77 66% Blow (2001) - Rated 26 Sep 2018
74 52% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 25 Sep 2018
70 38% Caddyshack (1980) - Rated 25 Sep 2018
70 38% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 25 Sep 2018
68 30% Coneheads (1993) - Rated 24 Sep 2018
78 70% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 24 Sep 2018
77 66% Labyrinth (1986) - Rated 24 Sep 2018