oyildiz86

oyildiz86
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2017
Location: Turkey
Bio: I\'m a horror and sci-fi film lover.

more Recent Ratings

5% Devil's Pass (2013) - Rated 24 Nov 2024
0% Barbarian (2022) - Rated 26 Oct 2024
28% Beetlejuice Beetlejuice (2024) - Rated 14 Oct 2024
10% Uyanik Kardesler (1974) - Rated 11 Jul 2024
66% Maleficent (2014) - Rated 01 Jul 2024
66% Shrek 2 (2004) - Rated 15 Jun 2024
66% Wrong Turn (2003) - Rated 10 Jun 2024
66% Wrong Turn (2021) - Rated 26 May 2024
28% 65 (2023) - Rated 24 May 2024
66% Sakar Sakir (1977) - Rated 22 May 2024