pdavid

pdavid
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2015
Location: USA

more Recent Ratings

90 56% Unsane (2018) - Rated 09 Jun 2018
93 71% Hell or High Water (2016) - Rated 26 May 2018
94 75% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 26 May 2018
100 93% Inception (2010) - Rated 26 May 2018
95 80% The Raid 2 (2014) - Rated 26 May 2018
98 86% Dogville (2003) - Rated 26 May 2018
92 67% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 26 May 2018
95 80% Midnight in Paris (2011) - Rated 26 May 2018
93 71% Magic in the Moonlight (2014) - Rated 26 May 2018
93 71% Deadpool (2016) - Rated 05 Dec 2017