Pentti

pentti
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2019
Location: Finland

more Recent Ratings

80 51% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 13 Oct 2019
75 29% Police Academy (1984) - Rated 13 Oct 2019
70 16% Skyfall (2012) - Rated 13 Oct 2019
75 29% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 13 Oct 2019
75 29% Speed (1994) - Rated 13 Oct 2019
80 51% The Mask (1994) - Rated 13 Oct 2019
55 2% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 13 Oct 2019
75 29% Face/Off (1997) - Rated 13 Oct 2019
75 29% The Fast and the Furious (2001) - Rated 13 Oct 2019
85 72% The Good Place (2016) - Rated 13 Oct 2019