pinusnigraa

pinusnigraa
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2015
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 22% Before Midnight (2013) - Rated 28 Feb 2015
78 44% The Kite Runner (2007) - Rated 21 Feb 2015
78 44% The Sixth Sense (1999) - Rated 21 Feb 2015
73 22% Stardust (2007) - Rated 21 Feb 2015
88 85% Emma (2009) - Rated 21 Feb 2015
100 99% Amélie (2001) - Rated 09 Feb 2015
78 44% Once (2007) - Rated 04 Feb 2015
75 26% Click (2006) - Rated 04 Feb 2015
76 30% Limitless (2011) - Rated 04 Feb 2015
82 68% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 04 Feb 2015