PizzaBear
Recent Ratings
Check out PizzaBear's...
97 91% | Fargo (1996) - Rated 29 Jan 2024 |
90 77% | Hot Fuzz (2007) - Rated 29 Jan 2024 |
75 22% | Kes (1969) - Rated 29 Jan 2024 |
76 28% | Monsters, Inc. (2001) - Rated 15 Sep 2023 |
86 64% | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 15 Sep 2023 |
90 77% | Rebecca (1940) - Rated 15 Sep 2023 |
87 65% | Oldboy (2003) - Rated 15 Sep 2023 |
88 69% | Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 15 Sep 2023 |
85 58% | Persepolis (2007) - Rated 15 Sep 2023 |
95 86% | The Godfather (1972) - Rated 15 Sep 2023 |