raineorshine

raineorshine
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2023
Location: New York, New York, USA

more Recent Ratings

Check out raineorshine's...

85 30% Asteroid City (2023) - Rated 21 Jun 2023
90 36% The Salt of the Earth (2014) - Rated 21 Jun 2023
50 15% Past Lives (2023) - Rated 17 Jun 2023
80 26% Call Me by Your Name (2017) - Rated 15 Jun 2023
40 9% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 15 Jun 2023
95 51% Children of Men (2006) - Rated 15 Jun 2023
95 51% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 15 Jun 2023
95 51% Boyhood (2014) - Rated 15 Jun 2023
40 9% Black Panther (2018) - Rated 15 Jun 2023
90 36% Carol (2015) - Rated 15 Jun 2023