rick_barr

rickbarr
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 38% Big (1988) - Rated 11 Aug 2015
94 94% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 11 Aug 2015
87 76% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 11 Aug 2015
82 60% Avatar (2009) - Rated 11 Aug 2015
85 68% Hellboy (2004) - Rated 11 Aug 2015
50 10% Pretty Woman (1990) - Rated 11 Aug 2015
85 68% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 11 Aug 2015
80 52% What About Bob? (1991) - Rated 11 Aug 2015
65 22% Eragon (2006) - Rated 11 Aug 2015
75 38% Men in Black (1997) - Rated 11 Aug 2015