rileysmom28

rileysmom28
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2017
Location: USA
Bio: Single mom to an 8 year old. Love psychological thrillers, dramas, independent films

more Recent Ratings

Check out rileysmom28's...

12% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 28 Aug 2017
12% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 Aug 2017
48% Magnolia (1999) - Rated 28 Aug 2017
24% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 28 Aug 2017
19% The Sting (1973) - Rated 28 Aug 2017
92% Good Will Hunting (1997) - Rated 28 Aug 2017
48% Shame (2011) - Rated 28 Aug 2017
75% Deliver Us from Evil (2006) - Rated 28 Aug 2017
75% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 28 Aug 2017
48% Hereafter (2010) - Rated 28 Aug 2017