riteli51
Recent Ratings
Check out riteli51's...
90 30% | Rashomon (1950) - Rated 23 Sep 2015 |
95 38% | Casablanca (1942) - Rated 23 Sep 2015 |
95 38% | Zorba the Greek (1964) - Rated 23 Sep 2015 |
90 30% | The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 23 Sep 2015 |
100 70% | Billy Elliot (2000) - Rated 23 Sep 2015 |
100 70% | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 23 Sep 2015 |
100 70% | The 400 Blows (1959) - Rated 23 Sep 2015 |
80 15% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 23 Sep 2015 |
100 70% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 23 Sep 2015 |
100 70% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 23 Sep 2015 |