rjones7

rjones7
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2016
Location: USA

more Recent Ratings

92 68% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 03 Jan 2016
90 41% Up (2009) - Rated 03 Jan 2016
88 27% Paris, je t'aime (2006) - Rated 03 Jan 2016
92 68% The Sting (1973) - Rated 03 Jan 2016
92 68% Cool Hand Luke (1967) - Rated 03 Jan 2016
90 41% Amores Perros (2000) - Rated 03 Jan 2016
92 68% Brokeback Mountain (2005) - Rated 03 Jan 2016
92 68% Sex and Lucia (2001) - Rated 03 Jan 2016
92 68% La Femme Nikita (1990) - Rated 03 Jan 2016
86 17% Don Jon (2013) - Rated 03 Jan 2016