rosecr3
Bio: Illustrator, radio procuder & mental health advocate.
Recent Ratings
Check out rosecr3's...
75 36% | A Beautiful Mind (2001) - Rated 03 Nov 2015 |
90 76% | Pan's Labyrinth (2006) - Rated 03 Nov 2015 |
95 93% | Mulholland Drive (2001) - Rated 03 Nov 2015 |
90 76% | Cape Fear (1991) - Rated 03 Nov 2015 |
80 48% | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 03 Nov 2015 |
90 76% | The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 03 Nov 2015 |
90 76% | Memento (2001) - Rated 03 Nov 2015 |
65 15% | 50/50 (2011) - Rated 03 Nov 2015 |
80 48% | Shaun of the Dead (2004) - Rated 03 Nov 2015 |
95 93% | Easy Rider (1969) - Rated 03 Nov 2015 |