rtipping

rtipping
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2017
Location: Australia
Bio: I get confused about what movies I have seen and can\'t find things I like to watch.

more Recent Ratings

90 45% Pride (2014) - Rated 22 Mar 2017
45 16% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 22 Mar 2017
65 23% Moneyball (2011) - Rated 28 Feb 2017
95 58% Paranoia (2013) - Rated 26 Feb 2017
35 14% Jersey Boys (2014) - Rated 26 Feb 2017
"Long and did not go anywhere but good music"
100 82% A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - Rated 25 Feb 2017
100 82% Cool Hand Luke (1967) - Rated 25 Feb 2017
5% Pet Sematary (1989) - Rated 25 Feb 2017
5% Event Horizon (1997) - Rated 25 Feb 2017
5% Pitch Black (2000) - Rated 25 Feb 2017