rubik790

rubik790
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2017
Location: USA
Bio: my favorite movies are the matrix and a few good men. I\'m a missionary

more Recent Ratings

Check out rubik790's...

96 65% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 16 Oct 2017
90 40% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 16 Oct 2017
99 89% Interstellar (2014) - Rated 16 Oct 2017
50 3% White Chicks (2004) - Rated 16 Oct 2017
50 3% Addams Family Values (1993) - Rated 16 Oct 2017
90 40% Training Day (2001) - Rated 16 Oct 2017
95 58% The Village (2004) - Rated 16 Oct 2017
80 16% Star Trek Beyond (2016) - Rated 16 Oct 2017
90 40% Starship Troopers (1997) - Rated 16 Oct 2017
80 16% Goodfellas (1990) - Rated 16 Oct 2017