RuisC
Bio: Nothing
Recent Ratings
Check out RuisC's...
90 80% | Tokyo Godfathers (2003) - Rated 29 May 2016 |
95 95% | Perfect Blue (1998) - Rated 29 May 2016 |
70 31% | The Hangover (2009) - Rated 29 May 2016 |
60 15% | The Hangover Part II (2011) - Rated 29 May 2016 |
45 10% | The Hangover Part III (2013) - Rated 29 May 2016 |
85 57% | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 29 May 2016 |
65 22% | Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) - Rated 28 May 2016 |
95 95% | The Dark Knight (2008) - Rated 28 May 2016 |
80 45% | Truman (2015) - Rated 28 May 2016 |
85 57% | The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 28 May 2016 |