salwazir
Recent Ratings
Check out salwazir's...
95 86% | Omar (2013) - Rated 19 Jun 2017 |
93 78% | A Separation (2011) - Rated 19 Jun 2017 |
90 53% | Face/Off (1997) - Rated 19 Jun 2017 |
90 53% | Con Air (1997) - Rated 19 Jun 2017 |
91 65% | Amour (2012) - Rated 19 Jun 2017 |
85 30% | Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Rated 19 Jun 2017 |
90 53% | Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) - Rated 19 Jun 2017 |
90 53% | Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) - Rated 19 Jun 2017 |
90 53% | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Rated 19 Jun 2017 |
25 0% | Little Nicky (2000) - Rated 19 Jun 2017 |