Sanaz.M

sanazm
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2016
Location: Tabriz, Iran

more Recent Ratings

28 11% Jameh Daran (2015) - Rated 21 Aug 2017
62 66% The Kite Runner (2007) - Rated 17 Nov 2016
80 87% Ronin (1998) - Rated 17 Nov 2016
95 97% Modern Times (1936) - Rated 17 Nov 2016
25 9% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 17 Nov 2016
55 49% Saving Private Ryan (1998) - Rated 17 Nov 2016
40 30% Transformers (2007) - Rated 17 Nov 2016
60 60% The Ring (2002) - Rated 17 Nov 2016
40 30% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 17 Nov 2016
15 2% Groundhog Day (1993) - Rated 17 Nov 2016