sebnemakalin

sebnemakalin
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2014
Location: İstanbul, Turkey

more Recent Ratings

Check out sebnemakalin's...

70 16% Gravity (2013) - Rated 27 Nov 2014
90 50% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Rated 27 Nov 2014
92 70% The Truman Show (1998) - Rated 27 Nov 2014
95 79% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 27 Nov 2014
90 50% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 27 Nov 2014
85 27% The Hangover (2009) - Rated 27 Nov 2014
70 16% Easy A (2010) - Rated 27 Nov 2014
85 27% North by Northwest (1959) - Rated 27 Nov 2014
95 79% A Trip to the Moon (1902) - Rated 27 Nov 2014
50 4% Lucy (2014) - Rated 27 Nov 2014