serpilozlem

serpilozlem
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2010
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% The Notebook (2004) - Rated 10 Dec 2010
50 22% Armageddon (1998) - Rated 10 Dec 2010
85 75% Hair (1979) - Rated 10 Dec 2010
3% Pieces of April (2003) - Rated 10 Dec 2010
10 9% In Her Shoes (2005) - Rated 10 Dec 2010
30 13% Sex and the City (2008) - Rated 10 Dec 2010
20 11% 10,000 B.C. (2008) - Rated 09 Dec 2010
50 22% Look Who's Talking (1989) - Rated 09 Dec 2010
85 75% The Box (2009) - Rated 09 Dec 2010
3% Hokkabaz (2006) - Rated 09 Dec 2010