shawcrit

shawcrit
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2022
Location: Hanmer, ON, Canada

more Recent Ratings

80 62% The VelociPastor (2018) - Rated 06 Nov 2023
65 19% Zombeavers (2014) - Rated 06 Nov 2023
70 30% Happy Death Day (2017) - Rated 06 Nov 2023
55 12% The Last Voyage of the Demeter (2023) - Rated 06 Nov 2023
50 8% House on Haunted Hill (1999) - Rated 06 Nov 2023
60 14% The Fourth Kind (2009) - Rated 06 Nov 2023
20 0% Idle Hands (1999) - Rated 06 Nov 2023
75 44% eXistenZ (1999) - Rated 06 Nov 2023
80 62% Misery (1990) - Rated 06 Nov 2023
85 80% Session 9 (2001) - Rated 06 Nov 2023