shitheadd

shitheadd
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2019

more Recent Ratings

40 10% The Doom Generation (1995) - Rated 26 Mar 2019
80 39% Bangkok Dangerous (2008) - Rated 26 Mar 2019
85 49% Van Wilder (2002) - Rated 25 Mar 2019
100 96% Pump Up the Volume (1990) - Rated 25 Mar 2019
92 77% Sixteen Candles (1984) - Rated 24 Mar 2019
79 34% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 24 Mar 2019
100 96% Heathers (1989) - Rated 24 Mar 2019
98 90% Dirty Work (1998) - Rated 04 Mar 2019
92 77% Big Daddy (1999) - Rated 24 Feb 2019
95 83% The Mask (1994) - Rated 24 Feb 2019