shluong

Recent Ratings
Check out shluong's...
95 85% | Harvey (1950) - Jan 19, 2020 |
90 69% | This Is Spinal Tap (1984) - Jan 19, 2020 |
87 56% | A Silent Voice (2016) - Jan 19, 2020 |
85 41% | To the Forest of Firefly Lights (2011) - Jan 19, 2020 |
90 69% | Jiro Dreams of Sushi (2011) - Jan 19, 2020 |
90 69% | Moon (2009) - Jan 19, 2020 |
90 69% | Rebel Without a Cause (1955) - Jan 19, 2020 |
97 91% | Pulp Fiction (1994) - Jan 19, 2020 |
85 41% | Rushmore (1998) - Jan 19, 2020 |
80 24% | The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 19, 2020 |