shohoku

shohoku
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2013
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 11% Chronicle (2012) - Rated 25 Feb 2013
82 20% The Wrestler (2008) - Rated 25 Feb 2013
83 25% Coach Carter (2005) - Rated 25 Feb 2013
40 15% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 25 Feb 2013
92 63% Ghost Rider (2007) - Rated 25 Feb 2013
92 63% Avatar (2009) - Rated 25 Feb 2013
91 52% Hulk (2003) - Rated 25 Feb 2013
95 84% V for Vendetta (2006) - Rated 25 Feb 2013
2% Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Rated 25 Feb 2013
92 63% Final Destination 3 (2006) - Rated 25 Feb 2013