sir_hugh

sirhugh
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2016
Location: Portugal

more Recent Ratings

70 40% The Mask (1994) - Rated 26 Oct 2024
67 32% Jurassic World: Dominion (2022) - Rated 20 Aug 2024
69 36% No Hard Feelings (2023) - Rated 03 Aug 2024
60 17% Ferrari (2003) - Rated 14 Jul 2024
62 20% The Idea of You (2024) - Rated 14 Jul 2024
65 26% A Family Affair (2024) - Rated 13 Jul 2024
72 47% Napoleon (2023) - Rated 01 May 2024
83 78% Poor Things (2023) - Rated 21 Apr 2024
67 32% Road House (2024) - Rated 18 Apr 2024
80 70% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 24 Mar 2024